читайте также

 • Другое

  ПРО ЗАВИСТЬ

  Каин и Авель заставили нас обозлиться на зависть, сделав ее одним из наиболее ужасных грехов. В чем только это чувство, присущее каждому смертному, не виновато - с ума сойти!

 • Другое

  Лекция о прототипах в дизайне интерфейсов от Google Developer Group

  26 августа в 13.00 в 34. Artilērijas restorāns (Rīgas iela 22) состоится лекция о прототипах в UX/UI дизайне 'Practical Prototyping', организаторами которой является Google Developer Group Daugavpils. Если вы интересуетесь UX/UI дизайном, т.е. дизайном пользовательского интерфейса, то эта лекция именно для вас!

 • Другое

  Inovāciju čats sarunu solā

  Šo sestdien, 2. martā, plkst. 17:30, Daugavpils Inovāciju centrs ir gatavs sveikt visus digitālo tehnoloģiju entuziastus un tos, kas gatavi paplašināt savu redzes loku, sarunu soliņā "Inovāciju čats". Pasākumā būs iespēja iedvesmoties no diviem uzņēmumu stāstiem, kā arī dalīties ar domām un viedokļiem.

 • Другое

  STEAM izaicinājums – Zirgs vai mašīna?

  STEAM izaicinājums ir konkursa veida aktivitāte, kas ir paredzēta Latvijas vispārējās izglītības iestāžu STEAM jomas pedagogiem un 6.-8.klases vecuma izglītojamajiem. STEAM izaicinājuma mērķis ir veicināt pedagogu un izglītojamo interesi STEAM jomās.