читайте также

 • Город

  Где можно прокачать свои мозги в Даугавпилсе?

  У нас в городе есть немало мест, где можно прокачать свои мышцы – тренажерные залы, разные спортивные секции. Но ведь иногда хочется провести свободное время, прокачивая другую немаловажную «мышцу», а именно, свой мозг. СОЛЯНКА собрала для небольшой список интеллектуальных и развивающих мероприятий в Даугавпилсе.

 • Biznesa skola

  Город

  Прими участие в БИЗНЕС-ШКОЛЕ

  Хотите создать свой собственный бизнес, но не знаете с чего начать? Тогда предложение от Даугавпилсского бизнес-инкубатора вас может заинтересовать.

 • Город

  Inovāciju čats sarunu solā

  Šo sestdien, 2. martā, plkst. 17:30, Daugavpils Inovāciju centrs ir gatavs sveikt visus digitālo tehnoloģiju entuziastus un tos, kas gatavi paplašināt savu redzes loku, sarunu soliņā "Inovāciju čats". Pasākumā būs iespēja iedvesmoties no diviem uzņēmumu stāstiem, kā arī dalīties ar domām un viedokļiem.

 • Город

  STEAM izaicinājums – Zirgs vai mašīna?

  STEAM izaicinājums ir konkursa veida aktivitāte, kas ir paredzēta Latvijas vispārējās izglītības iestāžu STEAM jomas pedagogiem un 6.-8.klases vecuma izglītojamajiem. STEAM izaicinājuma mērķis ir veicināt pedagogu un izglītojamo interesi STEAM jomās.